Nasıl Çalışıyoruz - Özmarmara Et ve Tavuk Mamülleri
Nasıl Çalışıyoruz

Siparişinizi oluşturun

Tercih ettiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Siparişinizi onaylamadan önce teslimat talep ettiyseniz teslimat bölgesi ve teslimat saatini doğru seçtiğinizden emin olun. Siparişinizi onayladıktan sonra tarafımızca da onaylandığında size bir onay e-postası göndereceğiz.
Özmarmara Kasap web sayfamızda online bir hesap oluşturmanız, bir sonraki satın alma işleminizi daha hızlı ve kolay hale getirecektir!
Toplu sipariş fiyatlandırması için (0549) 811 11 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz

Siparişinizi hazırlıyoruz

Siparişinizi, onaylandıktan sonra seçtiğiniz teslimat türüne göre hijyenik koşullarda özenle hazırlıyoruz.

Satın aldığınız ürün veya ürünlerinizi sizlere, bir termal torba veya oluklu kutu ile ulaştırıyoruz.

Paketleme, ürünleri taze ve güvenilir bir halde teslim alabilmeniz için mevsim ve iklim koşullarına uygunluğun sağlanması sebebiyle değişiklik gösterebilir.

Teslimat veya teslim alma

Siparişin teslim aşamasında sizlere teslimat ve teslim alma şeklinde iki seçenek sunuyoruz. Teslimat talep ettiğiniz taktirde, oluşturduğunuz siparişinizin teslimatı, önceden planlanan teslimat programımıza göre ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Tazelik ve güvenilirliği esas aldığımızdan teslimat talep edilen siparişler iklim kontrollü araçlarımızda taşınmaktadır.

Teslim alma seçeneğini tercih ederseniz, önceden sizin seçtiğiniz tarihte siparişinizi elden teslim alabilirsiniz.

DAHA İYİ ET

Yüksek kaliteli ve zengin protein içeren etlerle hazırlanmış yemeklerle masanızdaki her tabakta mutluluk hissedin.

%100 doğal ve lokal Özmarmara Et ile Daha İyi Et, Daha Çok Lezzet

ZAMANDAN TASARRUF

Kolay online sipariş! Markete ya da kasaba gitmeye gerek yok. Seçeneklerinizi belirleyin, ertesi gün teslim alın ve isterseniz her ay tekrarlayın!

LOKAL ALIŞVERİŞ

Lokal çiftliklerinizi ve tedarikçilerinizi destekleyin. Sizi doğal ürünlere ulaştırmaktan ve etlerinizin nereden geldiğiyle ilgili tam şeffaflık sağlamaktan gurur duyuyoruz.

DAİMA ESNEK

Her ay paketinizi değiştirin! İster dana eti tercih edin, ister kuzu eti tercih edin, aradığınız Özmarmara Et aracılığıyla kapınızda.

İsterseniz paketinizi aylık sabitleyin, isterseniz  ihtiyacınıza göre her ay güncelleyin. Vakum mühürlü ürünler ile akşam yemeklerinizi planlamak yapmak çok daha kolay!

X
yada

Kayıt ol

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.
Ödeme adımından sonra sipariş takip gerçekleştirebilmeniz için şifrenizi mail adresinize gönderiyoruz.

yada